Тиждень «гарячих» цін на кросовер Hyundai Tucson

Бестселер марки Hyundai, кросовер Tucson, стає більш привабливим для потенціальних покупців завдяки спеціальній пропозиції від ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Тільки впродовж одного тижня, з 8 до 15 липня, на усі комплектації цієї моделі 2019 року випуску діють «гарячі» ціни.

Неопределенный

Hyundai Motor Group представила третє покоління двигунів з технологією CVVD

На спеціальному заході, який відбувся 3 липня 2019 року в Hyundai Motorstudio Goyang, керівництво Hyundai Motor Group представило новий двигун Smartstream G T-GDi об'ємом 1.6 літрів, оснащений інноваційною системою управління газорозподільним механізмом із глибиною і тривалістю відкриття клапанів, що змінюються (CVVD). Застосування даної технології дозволило збільшити продуктивність і потужність мотору, а також значно знизити витрату палива і шкідливі викиди.

Неопределенный

Результати розіграшу подарунків до 11-річчя Едем-Авто

Ще не так давно ми святкували 11-річчя компанії Едем-Авто. З 29-го травня пройшов майже тиждень, а ми все ще даруємо приємні подарунки!

Неопределенный

11 років Едем-Авто! Даруємо подарунки!

29 травня 2019 року офіційний дилер Hyundai "Едем-Авто" відзначає своє 11-річчя. Із цієї нагоди готуємо поціновувачам автомобільного бренду Hyundai приємні сюрпризи та подарунки.

Неопределенный

Прохолодне перезавантаження - Чистка кондиціонера у подарунок

З 27 квітня по 12 травня даруємо антибактеріальну чистку кондиціонера за умови обслуговування на сервісі Едем-Авто на суму понад 3000

Неопределенный

Hyundai Kona Electric: оголошені українські ціни і комплектації

Hyundai Kona Electric: оголошені українські ціни і комплектації


Компанія «Едем-Авто», офіційний дилер автомобілів бренду Hyundai, пропонує компактний електрокроссовер Kona Electric. На українському ринку модель доступна з двома батареями на вибір - 39.2 кВт/год (з запасом ходу до 312 км) або 64 кВт/год (з запасом ходу до 450 км), за ціною від 906 000 гривень. 

Неопределенный

Страницы