Підготуйте ваш автомобіль Hyundai до зими за вигідною сервісної програмою

З 15 жовтня по 30 листопада 2019 року в усій офіційній сервісній мережі компанії "Хюндай Мотор Україна" діє сервісна програма "Winter is coming", в рамках якої власники автомобілів Hyundai зможуть здійснити комплексну діагностику своїх машин, а також скористатися вигідною пропозицією на роботи з сервісного обслуговування та придбання запчастин.

Сервісна програма Hyundai - комплексна діагностика за 300 грн

Підготуйте ваш автомобіль Hyundai до зими за вигідною сервісної програмою «Winter is coming», яка буде діяти в автоцентрі Паритет з 15 жовтня по 30 листопада 2019.

Підготуйте ваш автомобіль Hyundai до зими за вигідною сервісної програмою

З 15 жовтня по 30 листопада 2019 року в усій офіційній сервісній мережі компанії «Хюндай Мотор Україна» діє сервісна програма «Winter is coming», в рамках якої власники автомобілів Hyundai зможуть здійснити комплексну діагностику своїх машин, а також скористатися вигідною пропозицією на роботи з сервісного обслуговування та придбання запчастин.

Тест Hyundai Kona Electric – офіційний і далекобійний

Різна начинка в однаковій упаковці: ідея створювати різні модифікації моделі не виходячи за рамки однієї платформи і навіть кузова - рішення раціональне і практичне. У компанії Hyundai це зрозуміли і вже успішно запустили Hyundai Ioniq. Як ви пам'ятаєте, вони бувають гібрідними, електричними і подзаряжаемими гібридами.

Сторінки