Новий Hyundai i30: стильний, безпечний і високотехнологічний

Сьогодні компанія Hyundai Motor оприлюднила повну інформацію про оновлене сімейство моделей i30, світова прем'єра якого відбудеться 3 березня на Міжнародному автосалоні в Женеві. Новачки модельного ряду Hyundai відрізняються стильним і динамічним дизайном, наявністю інноваційних систем безпеки і зв'язку. Компанія також оновила лінійку силових агрегатів, серед яких представлені мотори з технологією "м'якого гібрида".

Новий Hyundai Santa Fe - за вигідними цінами

Новий Hyundai Santa Fe - за вигідними цінами


Потужний і, в той же час, економічний, оснащений інноваційними системами безпеки, зв'язку та комфорту кросовер Santa Fe нового покоління у комплектаціях Superior, Top та Top+ до 28 лютого 2020 року буде доступний з вигодою до 106 200 гривень:

Новый Hyundai i30: стильный, безопасный и высокотехнологичный

Сегодня компания Hyundai Motor обнародовала полную информацию об обновленном семействе моделей i30, мировая премьера которого состоится 3 марта на Международном автосалоне в Женеве. Новички модельного ряда Hyundai отличаются стильным и динамичным дизайном, наличием инновационных систем безопасности и связи. Компания также обновила линейку силовых агрегатов, среди которых представлены моторы с технологией “мягкого гибрида”.

Премія iF Design Award 2020 нагородила 2 моделі Hyundai за кращий дизайн

iF Design Award 2020 - це Міжнародний конкурс дизайну, який проводиться щорічно. Цього року журі високо оцінили концепт позашляховика «45», а також седан бізнес-класу Sonata. Продукти компанії Hyundai отримують нагороди на даному конкурсі 6-ий рік поспіль.
Модель седана і інноваційний концепт отримали найвищі нагороди в категорії «Автомобілі / Транспортні засоби». Журі конкурсу складається з 78 експертів, що представляють різні країни світу. Церемонія нагородження переможців пройде в Берліні 4 травня.

Кращі ціни на Hyundai Elantra, Kona, Tucson і Santa Fe

Напередодні весни, офіційний дилер Hyundai, автоцентр Паритет оголошує про можливість придбання визнаних бестселерів марки: бізнес-седана Elantra, кросоверів Kona, Tucson і Santa Fe з вигодою від 15 000 до 106 200 гривень в залежності від моделі та компл

Бестселери Hyundai - за найкращими цінами

Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai, пропонує скористатися спеціальною пропозицією на моделі Elantra, Kona і Tucson. Придбати ці автомобілі по вигідними цінами можна в період з 24 по 28 лютого 2020 року в усій дилерській мережі Hyundai в Україні.

Напередодні весни компанія «Хюндай Мотор Україна» оголошує про можливість придбання визнаних бестселерів марки, бізнес-седану Elantra, кросоверів Kona і Tucson з вигодою від 15 000 до 77 300 гривень в залежності від моделі та комплектації.

Сторінки